RJE-112DF
RJE-112DF
ПроизводительWRG(Wangrong)
Партномер производителяRJE-112DF
ОписаниеRelays WRG(Wangrong) RJE-112DF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | WRG(Wangrong) |
| Вес | 7.16 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Number of Pins | 5 |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 360Ω |
| Contact form | 1 Form C: 1C (SPDT-CO) |
| Maximum Switching Voltage | - |
| Coil Rated Power | 400mW |
| Operate Time | 20ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 10ms |
| Coil Type | - |
| Contact Rating | 5A@277VAC;3A@277VAC |
| Maximum Switching Current | 5A |
| Pin Number | 5 |
| Switching Voltage(Max) | - |
| Switching Current(Max) | 5A |
