RMIH-SS-124LM
RMIH-SS-124LM
ПроизводительWRG(Wangrong)
Партномер производителяRMIH-SS-124LM
ОписаниеRelays WRG(Wangrong) RMIH-SS-124LM
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | WRG(Wangrong) |
| Вес | 29.6 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Number of Pins | 4 |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 2.88kΩ |
| Contact form | - |
| Maximum Switching Voltage | - |
| Coil Rated Power | 540mW |
| Operate Time | 20ms |
| Coil Voltage | 24V |
| Release Time | 10ms |
| Coil Type | - |
| Contact Rating | 16A@277VAC |
| Maximum Switching Current | 16A |
| Pin Number | 4 |
| Switching Voltage(Max) | - |
| Switching Current(Max) | 16A |
