RU-105D1-G
RU-105D1-G
ПроизводительWRG(Wangrong)
Партномер производителяRU-105D1-G
ОписаниеRelays WRG(Wangrong) RU-105D1-G
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | WRG(Wangrong) |
| Вес | 3.061 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Contact Material | AgSnO2 |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 208Ω |
| Contact form | One Normally Open: 1A (SPST-NO) |
| Coil Rated Power | 120mW |
| Operate Time | 10ms |
| Coil Voltage | 5V |
| Release Time | 5ms |
| Contact Rating | 5A@250VAC |
| Pin Number | 4 |
