TSW063G60-250K
TSW063G60-250K
ПроизводительBRIGHT
Партномер производителяTSW063G60-250K
ОписаниеSwitches BRIGHT TSW063G60-250K
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Тактильные переключатели |
| Производитель | BRIGHT |
| Вес | 0.928 |
| Operating Temperature | -25℃~+70℃ |
| Mounting Style | Standing paste |
| Voltage Rating (AC) | - |
| Voltage Rating (DC) | 12V |
| insulation resistance | 100MΩ |
| Contact Current | 50mA |
| Switch Width | 6.1mm |
| Pin Style | Gullwing |
| Circuit | SPST |
| Switch Height | 6mm |
| Mechanical Life | 100000 Times |
| Switch Length | 6.1mm |
| Actuator Style | Round Button |
| Operating Force | 250gf |
| With Lamp | None |
| Actuator/Cap Color | Brown |
| IP Rating | IP67 |
| Strike Gundam | Without |
