TSW101G238-250
TSW101G238-250
ПроизводительBRIGHT
Партномер производителяTSW101G238-250
ОписаниеSwitches BRIGHT TSW101G238-250
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Тактильные переключатели |
| Производитель | BRIGHT |
| Вес | 1.264 |
| Operating Temperature | -25℃~+70℃ |
| Mounting Style | Direct Insert |
| Voltage Rating (DC) | 12V |
| insulation resistance | 100MΩ |
| Contact Current | 50mA |
| Switch Width | 10mm |
| Pin Style | PCPin |
| Circuit | SPST |
| Switch Height | 23.8mm |
| Mechanical Life | 100000 Times |
| Switch Length | 10mm |
| Actuator Style | Round Button |
| Operating Force | 230gf |
| With Lamp | None |
| Actuator/Cap Color | Pink |
| IP Rating | IP67 |
| Strike Gundam | Without |
