W16-1A2ST-DC12V
W16-1A2ST-DC12V
ПроизводительZhejiang Fanhar
Партномер производителяW16-1A2ST-DC12V
ОписаниеRelays Zhejiang Fanhar W16-1A2ST-DC12V
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | Zhejiang Fanhar |
| Вес | 7.14 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 320Ω |
| Contact form | - |
| Coil Rated Power | 450mW |
| Operate Time | 10ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 5ms |
| Coil Type | - |
| Contact Rating | 5A@250VAC;5A@30VDC;10A@250VAC;10A@30VDC |
| Switching Voltage(Max) | 277V@AC;30V@DC |
| Switching Current(Max) | 10A |
