R3220DS60F18R20
R3220DS60F18R20
ПроизводительROSWIN
Партномер производителяR3220DS60F18R20
ОписаниеSwitches ROSWIN R3220DS60F18R20
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Тактильные переключатели |
| Производитель | ROSWIN |
| Вес | 0.026 |
| Mounting Style | Standing paste |
| Voltage Rating (DC) | 12V |
| Contact Current | 50mA |
| Switch Width | 2mm |
| Pin Style | SMDSplicing |
| Circuit | SPST |
| Switch Height | 0.6mm |
| Mechanical Life | - |
| Switch Length | 3.2mm |
| Actuator Style | Round Button |
| IP Rating | IP68 |
| Strike Gundam | Without |
