Y31-1A-24DS
Y31-1A-24DS
ПроизводительHSINDA
Партномер производителяY31-1A-24DS
ОписаниеRelays HSINDA Y31-1A-24DS
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | HSINDA |
| Вес | 4.25 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Number of Pins | - |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 2.88kΩ |
| Contact form | 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) |
| Maximum Switching Voltage | - |
| Coil Rated Power | 200mW |
| Operate Time | 20ms |
| Coil Voltage | 24V |
| Release Time | 10ms |
| Coil Type | - |
| Contact Rating | 5A@250VAC;5A@30VDC |
| Maximum Switching Current | - |
| Pin Number | - |
| Switching Voltage(Max) | 250V@AC |
| Switching Current(Max) | 5A |
