TS52BB15B25B001G
TS52BB15B25B001G
ПроизводительHong Sui
Партномер производителяTS52BB15B25B001G
ОписаниеSwitches Hong Sui TS52BB15B25B001G
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Тактильные переключатели |
| Производитель | Hong Sui |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Mounting Style | Standing paste |
| Voltage Rating (AC) | - |
| Voltage Rating (DC) | 12V |
| insulation resistance | 100MΩ |
| Contact Current | 50mA |
| Switch Width | 5.2mm |
| Pin Style | Gullwing |
| Circuit | SPST |
| Switch Height | 1.5mm |
| Mechanical Life | 100000 Times |
| Switch Length | 5.2mm |
| Actuator Style | Round Button |
| Operating Force | 250gf |
| With Lamp | - |
| Actuator/Cap Color | - |
| IP Rating | - |
| Strike Gundam | Without |
