HPKF1A35DC12S1.5
HPKF1A35DC12S1.5
ПроизводительHasco Relays
Партномер производителяHPKF1A35DC12S1.5
ОписаниеRelays Hasco Relays HPKF1A35DC12S1.5
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | Hasco Relays |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+60℃ |
| Contact Material | Silver alloy |
| Contact form | One Normally Open: 1A (SPST-NO) |
| Maximum Switching Voltage | 277V@AC |
| Operate Time | 15ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 10ms |
| Maximum Switching Current | 35A |
