MPC817C1-FGV
MPC817C1-FGV
Производительmiracle
Партномер производителяMPC817C1-FGV
ОписаниеOptoisolators MIRACLE POWER MPC817C1-FGV
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Транзисторные, фотоэлектрические выходные оптоизоляторы |
| Производитель | miracle |
| Вес | 0.44 |
| Operating Temperature | -55℃~+110℃ |
| Number of Channels | - |
| Output Current | 50mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Type | DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| load type | Phototransistor |
| Reverse Voltage | 6V |
| Load Voltage | 35V |
| Rise Time | 6us |
| Fall Time | 8us |
| Forward Voltage | 1.2V |
| Collector-Emitter Saturation Voltage (Vce(sat)@Ic,IF) | 100mV@1mA,20mA |
| Input voltage type | DC |
| Isolation Voltage(rms) | 5kV |
| Pd- Power Dissipation | 200mW |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.24V |
| Vce Saturation(VCE(sat)) | 60mV@20mA,1mA |
| Forward Current(If) | 60mA |
| Current transfer ratio | 200%;400% |
