YX212-S-112DMP
YX212-S-112DMP
ПроизводительYONGNENG
Партномер производителяYX212-S-112DMP
ОписаниеRelays YONGNENG YX212-S-112DMP
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | YONGNENG |
| Вес | 21.954 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Number of Pins | 4 |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 103Ω |
| Contact form | 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) |
| Maximum Switching Voltage | 277V@AC |
| Coil Rated Power | 900mW |
| Operate Time | 20ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 10ms |
| Maximum Switching Current | 30A |
| Pin Number | 4 |
| Switching Voltage(Max) | 277V@AC |
| Switching Current(Max) | 30A |
