YX305-S-112DM
YX305-S-112DM
ПроизводительYONGNENG
Партномер производителяYX305-S-112DM
ОписаниеRelays YONGNENG YX305-S-112DM
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | YONGNENG |
| Вес | 14.448 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Number of Pins | 5 |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 400Ω |
| Contact form | 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) |
| Maximum Switching Voltage | 277V@AC;30V@DC |
| Coil Rated Power | 360mW |
| Operate Time | 10ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 5ms |
| Contact Rating | 17A@277VAC |
| Maximum Switching Current | 20A |
| Pin Number | 5 |
| Switching Voltage(Max) | 277V@AC;30V@DC |
| Switching Current(Max) | 20A |
