TVFU13-040OU-R
TVFU13-040OU-R
Производительjianfu
Партномер производителяTVFU13-040OU-R
ОписаниеSwitches jianfu TVFU13-040OU-R
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Тактильные переключатели |
| Производитель | jianfu |
| Вес | 0.597 |
| Operating Temperature | -40℃~+90℃ |
| Voltage Rating (AC) | 250V |
| Voltage Rating (DC) | 12V |
| insulation resistance | - |
| Contact Current | 50mA |
| Switch Width | 8.4mm |
| Pin Style | SMDSplicing |
| Switch Height | 4mm |
| Mechanical Life | 200,000 Times |
| Switch Length | 8.4mm |
| Actuator Style | Round Button |
| Operating Force | 1000gf |
| With Lamp | None |
| Actuator/Cap Color | Blue |
| IP Rating | IP47 |
| Strike Gundam | Without |
