SRE-24VDC-SL-2C
SRE-24VDC-SL-2C
ПроизводительNingbo Songle Relay
Партномер производителяSRE-24VDC-SL-2C
ОписаниеRelays Songle Relay SRE-24VDC-SL-2C
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | Ningbo Songle Relay |
| Вес | 12 |
| Number of Pins | 8 |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 1.28kΩ |
| Contact form | 2 Form C: 2C (DPDT-CO) |
| Maximum Switching Voltage | 250V@AC |
| Coil Rated Power | 450mW |
| Operate Time | 10ms |
| Coil Voltage | 24V |
| Release Time | 10ms |
| Coil Type | Non-Polarized - Single Coil |
| Contact Rating | - |
| Maximum Switching Current | 5A |
| Pin Number | 8 |
| Switching Voltage(Max) | 250V@AC |
| Switching Current(Max) | 5A |
