SRU-12VDC-SL-C
SRU-12VDC-SL-C
ПроизводительNingbo Songle Relay
Партномер производителяSRU-12VDC-SL-C
ОписаниеRelays Ningbo Songle Relay SRU-12VDC-SL-C
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | Ningbo Songle Relay |
| Вес | 11.75 |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 400Ω |
| Contact form | One Conversion: 1C (SPDT-Conversion) |
| Maximum Switching Voltage | 250V@AC |
| Coil Rated Power | 360mW |
| Operate Time | 10ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 10ms |
| Coil Type | Non-polar - Single Coil |
| Contact Rating | - |
| Maximum Switching Current | 15A |
| Pin Number | 5 |
