V6-S-DC12V
V6-S-DC12V
ПроизводительZhejiang HKE
Партномер производителяV6-S-DC12V
ОписаниеRelays Zhejiang HKE V6-S-DC12V
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | Zhejiang HKE |
| Вес | 9.88 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Contact Material | - |
| Number of Pins | 4 |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | - |
| Contact form | 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) |
| Maximum Switching Voltage | 30V@DC;250V@AC |
| Coil Rated Power | 200mW |
| Operate Time | 15ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 8ms |
| Coil Type | - |
| Contact Rating | 15A |
| Maximum Switching Current | 15A |
| Pin Number | 4 |
| Switching Voltage(Max) | 30V@DC;250V@AC |
| Switching Current(Max) | 15A |
