A7105
A7105
ПроизводительAMICCOM Elec
Партномер производителяA7105
ОписаниеRF and Wireless AMICCOM Elec A7105
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | AMICCOM Elec |
| Вес | 0.104 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Type | transceiver |
| Interface | ADC |
| Interface Type | ADC |
| Data Rate | 500Kbps |
| Applications | ISM |
| Features | Input sync word detection function;Supports RSSI function;Supports software reset;CRC check function;Supports FEC function;Manchester decoding function |
| Frequency range | 2.4GHz~2.483GHz |
| Sensitivity | -99dBm |
| Receive Current | 16mA |
| Typical Application Frequency | 2.4GHz |
| Current Of Transmitting | 19mA |
| Voltage - Supply | 1.9V~3.6V |
