A71X29AQFI/Q
A71X29AQFI/Q
ПроизводительAMICCOM Elec
Партномер производителяA71X29AQFI/Q
ОписаниеRF and Wireless AMICCOM Elec A71X29AQFI/Q
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | AMICCOM Elec |
| Вес | 0.079 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 12dBm |
| Type | transceiver |
| Interface | SPI |
| Interface Type | SPI |
| Data Rate | 250Kbps |
| Applications | ISM |
| Features | Automatic response function;Automatic retransmission function;CRC check function;Supports FEC function;Manchester decoding function;Supports RSSI function |
| Frequency range | 315MHz~915MHz |
| Sensitivity | -109dBm |
| Receive Current | 3.8mA |
| Current Of Transmitting | 24mA |
| Voltage - Supply | 2.2V~3.6V |
