3DD4617HZ
3DD4617HZ
ПроизводительJilin Sino-Microelectronics
Партномер производителя3DD4617HZ
ОписаниеTransistors/Thyristors Jilin Sino-Microelectronics 3DD4617HZ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Биполярные (BJT) |
| Производитель | Jilin Sino-Microelectronics |
| Вес | 2.1 |
| configuration | Independent |
| Collector-emitter voltage (Vceo) | 450V |
| Pd- Power Dissipation | 75W |
| Current - Collector(Ic) | 4A |
| Number | 1 NPN |
| Emitter-Base Voltage(Vebo) | 14V |
| Current - Collector Cutoff | 100uA |
| Transition frequency(fT) | 5MHz |
