MP108FD
MP108FD
ПроизводительApex Microtechnology
Партномер производителяMP108FD
ОписаниеAmplifiers/Comparators APEX MP108FD
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Операционный усилитель |
| Производитель | Apex Microtechnology |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Current | 10A |
| Input Offset Current(Ios) | 50pA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 200V |
| Voltage - Supply | -100V~-15V;15V~100V |
| Slew Rate | 170V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 1mV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 50uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 50mA |
| Gain Bandwidth Product | 10MHz |
| Ib - Input Bias Current | 100pA |
