PA12A
PA12A
ПроизводительApex Microtechnology
Партномер производителяPA12A
ОписаниеAmplifiers/Comparators APEX PA12A
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Операционный усилитель |
| Производитель | Apex Microtechnology |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| Output Current | 15A |
| Input Offset Current(Ios) | 20nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 100V |
| Voltage - Supply | -50V~50V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 100dB |
| Slew Rate | 4V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 1mV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 40uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 25mA |
| Input offset current drift(Ios TC) | 50pA/℃ |
| Gain Bandwidth Product | 4MHz |
| Ib - Input Bias Current | 20nA |
