PA78DK
PA78DK
ПроизводительApex Microtechnology
Партномер производителяPA78DK
ОписаниеAmplifiers/Comparators APEX PA78DK
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Операционный усилитель |
| Производитель | Apex Microtechnology |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 150mA |
| Input Offset Current(Ios) | 12pA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 350V |
| Voltage - Supply | 20V~350V;-175V~-10V;10V~175V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 118dB |
| Slew Rate | 350V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 8mV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 63uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 700uA |
| Gain Bandwidth Product | 1MHz |
| Ib - Input Bias Current | 8.5pA |
