PA92
PA92
ПроизводительApex Microtechnology
Партномер производителяPA92
ОписаниеAmplifiers/Comparators APEX PA92
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Операционный усилитель |
| Производитель | Apex Microtechnology |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 4A |
| Input Offset Current(Ios) | 50pA |
| Rail to Rail | - |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 400V |
| Voltage - Supply | -200V~200V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 86dB |
| Slew Rate | 50V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 2mV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 15uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 10mA |
| Input offset current drift(Ios TC) | - |
| Gain Bandwidth Product | 18MHz |
| Ib - Input Bias Current | 200pA |
