XN297LBW
XN297LBW
ПроизводительPanchip Microele
Партномер производителяXN297LBW
ОписаниеRF and Wireless Panchip Microele XN297LBW
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | Panchip Microele |
| Вес | 0.207 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 13dBm |
| Type | transceiver |
| Interface | SPI |
| Interface Type | SPI |
| Data Rate | 250Kbps;1Mbps;2Mbps |
| Frequency range | 2.4GHz~2.483GHz |
| Sensitivity | -91dBm |
| Receive Current | 15mA |
| Typical Application Frequency | 2.4GHz |
| Current Of Transmitting | 19mA |
| Voltage - Supply | 2.2V~3.3V |
