TSM932CUA+T
TSM932CUA+T
ПроизводительTouchstone(Silicon Labs)
Партномер производителяTSM932CUA+T
ОписаниеAmplifiers/Comparators SILICON LABS TSM932CUA+T
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Компараторы |
| Производитель | Touchstone(Silicon Labs) |
| Вес | 1 |
| Input Bias Current (Ib) | - |
| Operating Temperature | 0℃~+70℃ |
| Supply Voltage | 2.5V~11V;1.25V~5.5V |
| Common Mode Rejection Ratio (CMRR) | 80dB |
| Output Type | Push-pull |
| Input Hysteresis Voltage (Vhys) | 50mV |
| Output Mode | CMOS;TTL |
| Input Offset Voltage (Vos) | 10mV |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 80dB |
| Vos - Input Offset Voltage | 10mV |
| Ib - Input Bias Current | - |
