102500021
102500021
ПроизводительSigma Designs
Партномер производителя102500021
ОписаниеRF and Wireless Sigma Designs 102500021
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | Sigma Designs |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -35℃~+85℃ |
| Output Power | 4dBm |
| Interface | SPI;UART |
| Operating Voltage | 2.1V~3.6V |
| Data Rate | 9.6Kbps |
| Applications | General Purpose ISM <1 GHz |
| Frequency range | 902MHz~928MHz |
| Sensitivity | -96dBm |
| Receive Current | 20mA |
| Current Of Transmitting | 34mA |
| Voltage - Supply | 2.1V~3.6V |
