LM321
LM321
ПроизводительHX(hengjiaxing)
Партномер производителяLM321
ОписаниеAmplifiers/Comparators hengjiaxing LM321
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Дифференциальные усилители |
| Производитель | HX(hengjiaxing) |
| Вес | 0.043 |
| Operating Temperature | 0℃~+70℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | - |
| Input Offset Current(Ios) | 10nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 90dB |
| Voltage - Supply | 3V~36V;-18V~18V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 80dB |
| Vos - Input Offset Voltage | 5mV |
| Quiescent Current(Iq) | 500uA |
| Gain Bandwidth Product | 1.2MHz |
| Ib - Input Bias Current | 50nA |
