DW03
DW03
ПроизводительHX(hengjiaxing)
Партномер производителяDW03
ОписаниеPower Management (PMIC) hengjiaxing DW03
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | HX(hengjiaxing) |
| Вес | 0.042 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 300nA |
| Operating Voltage | 0V~6V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 2.45V |
| Charge Current - Max | 5.7A |
| 0V Battery Charge | Support |
