HX3302
HX3302
ПроизводительHX(hengjiaxing)
Партномер производителяHX3302
ОписаниеPower Management (PMIC) hengjiaxing HX3302
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | HX(hengjiaxing) |
| Вес | 0.193 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Supply Voltage | 5V |
| Quiescent Current | 2uA |
| Operating Voltage | 3V~6.5V |
| Charging Saturation Voltage | 8.4V |
| The Chip Type | Charging IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Number of Cells | 2 |
| 0V Battery Charge | Not supported |
