TX6135
TX6135
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы светодиодов |
| Производитель | XDS |
| Вес | 0.161 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 600mA |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP) |
| Input Voltage | 8V~80V |
| Topology | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Switch Frequency | 140kHz |
| Frequency - Switching | 140kHz |
| Voltage - Input(DC) | 8V~80V |
