TX6210
TX6210
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы светодиодов |
| Производитель | XDS |
| Вес | 0.117 |
| Operating Temperature | - |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 2A |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP);Under Voltage Protection |
| Input Voltage | 3.2V~60V |
| Topology | Boost |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Dimming | PWM |
| Frequency - Switching | 1kHz~1MHz |
| Voltage - Input(DC) | 3.2V~60V |
