TX6211
TX6211
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы светодиодов |
| Производитель | XDS |
| Вес | 0.151 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 3A |
| Type | DC-DC |
| Features | Under Voltage Protection;Over Voltage Protection |
| Output Voltage | 120V |
| Input Voltage | 3.6V~100V |
| Topology | Boost |
| Switch tube (built-in/external) | External |
| Dimming | PWM |
| Switch Frequency | - |
| Frequency - Switching | 1kHz~1MHz |
| Voltage - Input(DC) | 3.6V~100V |
