TX6301
TX6301
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы светодиодов |
| Производитель | XDS |
| Вес | 0.135 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 3A |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP) |
| Output Voltage | - |
| Input Voltage | 5V~100V |
| Topology | Buck-Boost |
| Switch tube (built-in/external) | External |
| Dimming | PWM |
| Frequency - Switching | - |
| Voltage - Input(DC) | 5V~100V |
| Constant Current Accuracy | 1% |
