TX6410B
TX6410B
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы светодиодов |
| Производитель | XDS |
| Вес | 0.172 |
| Operating Temperature | -40℃~+120℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 2A |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP) |
| Output Voltage | 2.5V~30V |
| Input Voltage | 2.5V~30V |
| Topology | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Dimming | PWM |
| Frequency - Switching | - |
| Voltage - Input(DC) | 2.5V~6V |
| Constant Current Accuracy | 4% |
