TXM30M0004322DBCDO00T
TXM30M0004322DBCDO00T
ПроизводительYajingxin
Партномер производителяTXM30M0004322DBCDO00T
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators Yajingxin TXM30M0004322DBCDO00T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кристаллы |
| Производитель | Yajingxin |
| Вес | 0.05 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 30Ω |
| Equivalent Series Resistance (ESR) | 30Ω |
| Type | Crystal Oscillator |
| Frequency | 30MHz |
| Load Capacitance | 10pF |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Normal temperature Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Crystal Type | Surface Mount Crystal |
| Load Capacitor | 10pF |
