TXM40M0004252HBCEO00T
TXM40M0004252HBCEO00T
ПроизводительYajingxin
Партномер производителяTXM40M0004252HBCEO00T
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators Yajingxin TXM40M0004252HBCEO00T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кристаллы |
| Производитель | Yajingxin |
| Вес | 0.034 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 25Ω |
| Equivalent Series Resistance (ESR) | 25Ω |
| Type | Crystal Oscillator |
| Frequency | 40MHz |
| Load Capacitance | 15pF |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Normal temperature Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Crystal Type | Surface Mount Crystal |
| Load Capacitor | 15pF |
