TXM8.192M0002491LFDEO00T
TXM8.192M0002491LFDEO00T
ПроизводительYajingxin
Партномер производителяTXM8.192M0002491LFDEO00T
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators Yajingxin TXM8.192M0002491LFDEO00T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кристаллы |
| Производитель | Yajingxin |
| Вес | 0.96 |
| Operating Temperature | -30℃~+85℃ |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 80Ω |
| Equivalent Series Resistance (ESR) | 80Ω |
| Type | Crystal Oscillator |
| Frequency | 8.192MHz |
| Load Capacitance | 20pF |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Normal temperature Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Crystal Type | Surface Mount Crystal |
| Load Capacitor | 20pF |
