AP6685
AP6685
ПроизводительALLPOWER(ShenZhen Quan Li Semiconductor)
Партномер производителяAP6685
ОписаниеPower Management (PMIC) ALLPOWER AP6685
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | ALLPOWER(ShenZhen Quan Li Semiconductor) |
| Вес | 0.05 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 1.5uA |
| Operating Voltage | -300mV~6V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | - |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 2.4V |
| Charge Current - Max | 3A |
| 0V Battery Charge | Support |
