TP4585E
TP4585E
ПроизводительTPOWER
Партномер производителяTP4585E
ОписаниеPower Management (PMIC) TPOWER TP4585E
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | TPOWER |
| Вес | 0.431 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Supply Voltage | 4.5V~5.5V |
| Charging Saturation Voltage | 4.2V |
| The Chip Type | - |
| Type of Battery | Lithium-ion/Polymer |
| Maximum Charge Current | 0.23A |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 2.8V |
