S5340659081540
S5340659081540
ПроизводительJGHC
Партномер производителяS5340659081540
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators JGHC S5340659081540
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кристаллы |
| Производитель | JGHC |
| Вес | 0.16 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 40Ω |
| Equivalent Series Resistance (ESR) | 40Ω |
| Type | Crystal Oscillator |
| Frequency | 40.6593MHz |
| Load Capacitance | 8pF |
| Normal temperature Frequency Tolerance | ±15ppm |
| Crystal Type | Surface Mount Crystal |
| Load Capacitor | 8pF |
