S6320000181050
S6320000181050
ПроизводительJGHC
Партномер производителяS6320000181050
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators JGHC S6320000181050
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кристаллы |
| Производитель | JGHC |
| Вес | 0.19 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 50Ω |
| Equivalent Series Resistance (ESR) | 50Ω |
| Type | Crystal Oscillator |
| Frequency | 20MHz |
| Load Capacitance | 18pF |
| Normal temperature Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Crystal Type | Surface Mount Crystal |
| Load Capacitor | 18pF |
