S720000202040
S720000202040
ПроизводительJGHC
Партномер производителяS720000202040
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators JGHC S720000202040
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кристаллы |
| Производитель | JGHC |
| Вес | 0.319 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 40Ω |
| Equivalent Series Resistance (ESR) | 40Ω |
| Type | Crystal Oscillator |
| Frequency | 20MHz |
| Load Capacitance | 20pF |
| Normal temperature Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Crystal Type | Surface Mount Crystal |
| Load Capacitor | 20pF |
