GW8811CEU6
GW8811CEU6
ПроизводительGeehy
Партномер производителяGW8811CEU6
ОписаниеRF and Wireless Geehy GW8811CEU6
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | Geehy |
| Вес | 0.08 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 4dBm |
| Type | transceiver |
| Interface | I2C;SPI;UART |
| Applications | Bluetooth |
| Frequency range | 2.402GHz~2.48GHz |
| Sensitivity | -94dBm |
| Receive Current | 2.8mA |
| Typical Application Frequency | 2.4GHz |
| Current Of Transmitting | 4.8mA |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.6V |
