LR4054-T
LR4054-T
ПроизводительLR
Партномер производителяLR4054-T
ОписаниеPower Management (PMIC) LR LR4054-T
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | LR |
| Вес | 0.048 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Supply Voltage | 6.5V |
| Charging Saturation Voltage | 4.2V |
| The Chip Type | - |
| Type of Battery | Lithium-ion/Polymer |
| Maximum Charge Current | 500mA |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | - |
