IL9910DT-B
IL9910DT-B
ПроизводительIKSEMICON
Партномер производителяIL9910DT-B
ОписаниеLED Drivers IKSEMICON IL9910DT-B
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы светодиодов |
| Производитель | IKSEMICON |
| Вес | 0.201 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Type | DC-DC |
| Features | Over Voltage Protection;Power Factor Correction (PFC) |
| Input Voltage | 8V~450V |
| Topology | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | External |
| Dimming | PWM |
| Switch Frequency | 20kHz~120kHz |
| Frequency - Switching | 20kHz~120kHz |
| Voltage - Input(DC) | 8V~450V |
