EA4021
EA4021
ПроизводительEveranalog IC design
Партномер производителяEA4021
ОписаниеPower Management (PMIC) Everanalog IC design EA4021
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | Everanalog IC design |
| Вес | 0.039 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Supply Voltage | - |
| Operating Voltage | 4.5V~6.5V |
| Charging Saturation Voltage | 4.2V |
| The Chip Type | - |
| Type of Battery | - |
| Maximum Charge Current | 1A |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | - |
| Charge Current - Max | - |
