HD1611
HD1611
ПроизводительBroadic
Партномер производителяHD1611
ОписаниеPower Management (PMIC) Broadic HD1611
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Контроллеры и регуляторы AC-DC |
| Производитель | Broadic |
| Вес | 0.7 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Supply Voltage | 40V |
| Output Current | - |
| Features | Constant Current Mode (CC);Constant Voltage (CV);Over Voltage Protection;Short Circuit Protection;Over Temperature Protection;Under Voltage Protection |
| Breakdown Voltage | 900V |
| Switching Frequency | - |
| Duty Cycle | - |
| Topology | - |
| Output Isolation | - |
| Dissipation Power | 15W |
| isolation | - |
| Voltage - Supply | 40V |
| Pd- Power Dissipation | 15W |
| Working mode | QR |
| Voltage - Breakdown | 900V |
| Frequency - Switching | - |
| Feedback System | Primary-Side Feedback |
| Duty Cycle(Max) | 50% |
