DP3701E
DP3701E
ПроизводительShenzhen Developer Microelec.
Партномер производителяDP3701E
ОписаниеPower Management (PMIC) Shenzhen Developer Microelec. DP3701E
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Контроллеры и регуляторы AC-DC |
| Производитель | Shenzhen Developer Microelec. |
| Вес | 0.17 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Current | 2.5A |
| Features | Constant Current Mode (CC);Constant Voltage (CV);Over Voltage Protection;Short Circuit Protection;Over Temperature Protection;Over Current Protection;Under Voltage Protection |
| isolation | Isolation |
| Voltage - Supply | 5V~21V |
| Voltage - Breakdown | 800V |
| Frequency - Switching | 35kHz~70kHz |
| Feedback System | Primary-Side Feedback |
