DP3367C
DP3367C
ПроизводительShenzhen Developer Microelec.
Партномер производителяDP3367C
ОписаниеPower Management (PMIC) Shenzhen Developer Microelec. DP3367C
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | Shenzhen Developer Microelec. |
| Вес | 0.164 |
| Operating Temperature | -10℃~+110℃ |
| Features | Constant Voltage (CV);Over Voltage Protection;Over Current Protection;Over Temperature Protection;Under Voltage Protection |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Supply | 9V~40V |
| Working mode | PWM Modulation |
| Voltage - Breakdown | 650V |
| Frequency - Switching | 60kHz~74kHz |
| Duty Cycle(Max) | 75% |
